Ar svetainėje matoma prekė iš tiesų yra sandėlyje?

Paprastai taip, bet be prekyboje esančių prekių, dalį įsigyjame pagal individualų užsakymą, o net jei prekė šiuo metu yra sandėlyje, tai, ar bus išsiųsta tą pačią dieną priklauso nuo daugelio kitų veiksnių, todėl svarbesnė už atsargų kiekį yra informacija apie numatomą prekių siuntimo datą.
Todėl kiekvieno produkto puslapyje yra lentelė, kurioje nurodomos tikslios užsakymų vykdymo datos, priklausomai nuo užsakyto kiekio.
Be atsargų kiekio joje taip pat yra informacija apie prekių rezervaciją pagal kitą užsakymą, pristatymo tvarkaraštis, siuntų priėmimo laikas ir daug kitų.

Turime išplėstą atsargų valdymo sistemą, kuri integruota su mūsų interneto svetaine ir kai kurių mūsų tiekėjų informacinėmis sistemomis.

Per nustatytą terminą įvykdėme 95.19% užsakymų prekėms iš dabartinio asortimento, o 4.43% užsakymai/-ų buvo įvykdyti iki vienos dienos po termino. Prekėms, kurios atvežamos individualiai, per nustatytą laiką įvykdėme 85.39% užsakymų, o 5.48% užsakymai/-ų buvo įvykdyti iki vienos dienos po termino.

Be problemų su prekės prieinamumu įvykdėme 99.86% užsakumų prekėms iš dabartinio asortimento ir 97.26% užsakymų prekėms, kurios atvežamos pagal užsakymą.
Tik 0.06% užsakymų atšaukta dėl prekės ar alternatyvių prekių trūkumo.

Dabartinis asortimentas reiškia mūsų nuosavą sandėlį, kuriame šiuo metu yra 58480 prekių, paruoštų siuntimui ir tiekėjų sandėlius
su kuriais turime integruotą informacinę sistemą ir fiksuotą pristatymų tvarkaraštį (paprastai kasdien), kas kartu su mūsų nuosavu sandėliu užtikrina 61828 prekių asortimentą.

Kitos 14985 prekės/-ių tai produktai, atvežami pagal individualų užsakymą.

97.34% užsakymų yra užsakymai produktams iš dabartinio asortimento, o 2.66% produktams, kurie atvežami individualiai.

Šiuo metu bendradarbiaujame su 147 tiekėjais.


Duomenys pagal internetu generuojamus statistinius duomenis už laikotarpį: 28.10.2021 - 27.11.2021.


Upss.. twoja przeglądarka nie obsŗuguje canvas

Žiūrėkite daugiau informacijos ir statistinių duomenų apie užsakymų vykdymo savalaikiškumą

Atgal