Ar svetainėje matoma prekė iš tiesų yra sandėlyje?

Paprastai taip, bet be prekyboje esančių prekių, dalį įsigyjame pagal individualų užsakymą, o net jei prekė šiuo metu yra sandėlyje, tai, ar bus išsiųsta tą pačią dieną priklauso nuo daugelio kitų veiksnių, todėl svarbesnė už atsargų kiekį yra informacija apie numatomą prekių siuntimo datą.
Todėl kiekvieno produkto puslapyje yra lentelė, kurioje nurodomos tikslios užsakymų vykdymo datos, priklausomai nuo užsakyto kiekio.
Be atsargų kiekio joje taip pat yra informacija apie prekių rezervaciją pagal kitą užsakymą, pristatymo tvarkaraštis, siuntų priėmimo laikas ir daug kitų.

Turime išplėstą atsargų valdymo sistemą, kuri integruota su mūsų interneto svetaine ir kai kurių mūsų tiekėjų informacinėmis sistemomis.

Per nustatytą terminą įvykdėme 100% užsakymų prekėms iš dabartinio asortimento, o 0% užsakymai/-ų buvo įvykdyti iki vienos dienos po termino. Prekėms, kurios atvežamos individualiai, per nustatytą laiką įvykdėme 99.53% užsakymų, o 0.47% užsakymai/-ų buvo įvykdyti iki vienos dienos po termino.

Be problemų su prekės prieinamumu įvykdėme 100% užsakumų prekėms iš dabartinio asortimento ir 95.79% užsakymų prekėms, kurios atvežamos pagal užsakymą.
Tik 0.01% užsakymų atšaukta dėl prekės ar alternatyvių prekių trūkumo.

Dabartinis asortimentas reiškia mūsų nuosavą sandėlį, kuriame šiuo metu yra 81311 prekių, paruoštų siuntimui ir tiekėjų sandėlius
su kuriais turime integruotą informacinę sistemą ir fiksuotą pristatymų tvarkaraštį (paprastai kasdien), kas kartu su mūsų nuosavu sandėliu užtikrina 86264 prekių asortimentą.

Kitos 32589 prekės/-ių tai produktai, atvežami pagal individualų užsakymą.

98.44% užsakymų yra užsakymai produktams iš dabartinio asortimento, o 1.56% produktams, kurie atvežami individualiai.

Šiuo metu bendradarbiaujame su 178 tiekėjais.


Duomenys pagal internetu generuojamus statistinius duomenis už laikotarpį: 8.11.2023 - 9.12.2023.


Tikslas ir misija

Nuo pat pradžių mūsų veiklos prioritetas - užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį, nuolat plėsdami produktų asortimentą.
Tai ne tik tuščias šūkis, bet ir veiksmų grandinė, nes suderinti šiuos du tikslus yra labai sunku ir daugumai mūsų konkurentų tarpusavyje nesuderinami, ypač internetinės prekybos pasaulyje, kur papildomai vyksta didelė kainų konkurencija. Šiuos tikslus įgyvendiname:

  • Naudodami išplėstą informacinę sistemą, kuri nuolat tobulinama.
  • Skirtingai nuo daugumos internetinių parduotuvių, mažiname prekybą virtualiomis prekėms ir nuolat didiname savo sandėlį.
  • Rūpinamės mūsų personalo kvalifikacija, motyvacija ir pasitenkinimu.

Šiems teiginiams įrodyti pateikiame kelis skaičius:
Be problemų su prekės prieinamumu įvykdėme 100% užsakymų, iš kurių 100% išsiųstos laiku arba ankščiau.
Tik 0.01% užsakymų atšaukta dėl prekės ar alternatyvių prekių trūkumo.

Fiziškai savo sandėlyje turime 81311 paruoštų siuntimui prekių ir dar 32589 prekių 178 iš mūsų tiekėjų, su kuriais turime integruotą informacinę sistemą ir fiksuotą pristatymų tvarkaraštį (paprastai kasdien).

*) Netaikoma produktams, įsigytiems pagal individualų užsakymą.
Duomenys pagal internetu generuojamus statistinius duomenis už laikotarpį: 8.11.2023 - 9.12.2023.
Spūstelėkite, kad pamatytumėte daugiau statistinių duomenų.

Kažkas nutiko ne taip

Žiūrėkite daugiau informacijos ir statistinių duomenų apie užsakymų vykdymo savalaikiškumą

Atgal