Kam reikalingi išankstiniai mokėjimai, ar reikia juos daryti?

Jei esate mūsų Klientas ir jau turite teigiamą pirkimų istoriją, prekes galite rezervuoti nemokant avanso, tačiau rezervuotos prekės bendra vertė negali viršyti nustatytos ribos.
Riba nustatoma automatiškai sistemoje remiantis Jūsų pirkimų istorija ir matoma svetainėje visada, kai norite rezervuoti produktą.


Jei esate naujas Klientas ir viršijote nustatytą ribą, sistema Jūsų paprašys sumokėti avansą.
Atlikus rezervacija, po rezervuotų produktų sąrašu pasirodo mygtukas „deklaruoti avansą“, spustelėkite jį ir laikykitės pateiktų instrukcijų.

Pastaba: Įmoka turi tiksliai atitikti deklaruoto avanso vertę, o mokant banko pavedimu mokėjimo pavadinime reikia nurodyti avanso identifikacinį numerį, nes priešingu atveju sistema gali neteisingai įskaityti įmoką arba vėluoti ją įskaityti.

Pastaba: Neturite mokėti avanso atskirai už kiekvieną prekę. Galite rezervuoti daugiau prekių ir atlikti bendrą mokėjimą, nusprendę, kad rezervacijų sąrašas yra baigtas.

Pastaba: Išankstiniai mokėjimai (jei taikoma) turi būti atlikti per 7 dienas, šiam terminui pasibaigus rezervacija atšaukiama, o kol mokėjimas bus gautas, rezervacija yra neaktyvi.

Sumokėti avansai įskaičiuojami į likusią mokėtiną sumą galutinio užsakymo vykdymo metu.

Atgal